KURUMSAL

TEPE İNŞAAT Türkiye ekonomisinin lokomotifi ve Diyarbakır'ın en hızlı gelişen inşaat sektöründe yılların tecrübesüyle ve profesyonel ekibiyle müşerilerine huzur içinde yaşayacakları yapılar inşaa ediyor. Kadrosundaki mühendis ve mimlarlar ile sıradışı yapıların yanında doğanın korunmasına azami önem göstermektedir. İnşaa ettiği yapıların tamamında son teknoloji ürünler kullanarak müşlerilerini çağa uygun konut sahibi yapmaktadır...

Alışılmışın dışında projelerimizle, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için çalışıyoruz. Yolumuzda ilerlerken doğal dengeyi koruyan, yarattığımız eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığımız alanlara değer katan, değerini arttıran ve daima tüm yatırımlarımızda standartları yükseltmeyi hedefleyen bir vizyona sahibiz. Sahip olduğumuz bu vizyonu sektörümüzde fark yaratan bir misyon ile birleştiriyoruz.

Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor ve eşine az rastlanan farklı mimari çözümler sunarak, yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyoruz. Bu özel misyonumuzla hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz. Biz herkesin en azından bir ev sahibi olma hakkına sonuna kadar inanıyor ve bu yönde çalışıyoruz. Geleceği daha da parlak olan inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmaların hayata geçirdiği projeler büyük ilgi görmektedir.

TEPE İNŞAAT olarak projelerimizde kaliteyi, konforu, lüksü ve en ince ayrıntıları müşterilerimize sunarken geride bıraktığımız çalışmalar süresince oluşturduğumuz güven ile yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimiz için; Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

Çalışanlarımız için; Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

İş ortaklarımız için Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek..